Padlí andělé / Leviatan

21. srpna 2014 v 12:01 | Laduka
Autor: Thomas Sniegoski
Název: Padlí andělé / Leviatan
Nakladatelství: CooBoo
Rok vydání: 2011
Počet stran: 416
Žánr: Fantasy
Série: Padlí Andělé
Díl: 1

Anotace:

První a druhá kniha série Padlí andělé.

Aaron Corbet je celkem normální kluk, trochu samotář, sirotek s problematickou minulostí, který ale doufá, že konečně našel náhradní rodinu, přátele i smysl života. Vše se ale změní na jeho osmnácté narozeniny; začne najednou rozumět portugalštině, latině, a dokonce i svému psovi... Pak se objeví dva podivní muži, kteří mu prozradí, že je Nephilim - syn smrtelnice a padlého anděla. A tak začíná příběh plný zvratů, utrpení, andělů a odvěkého boje dobra a zla.


Moje hodnocení:

Aaron se na své osmnácté narozeniny, začne rozumně cizím jazykům. Dokonce i psům. V parku na něj divně kouká nějaký chlap, který je není oblečený zrovna nejlépe.
Aaron od něj zjistí že je Nephilin. Nechce to přijmout, tak se snaží tomu vyhýbat, jak nejlíp dokáže. Jenže to nejde navždy.

Musím říct, že mě ta knížka zklamala. Čekala jsem od ní mnohem víc. Chvílemi jsem se i nudila a někdy jsem se do čtení musela nutit. Což se mi moc nelíbilo. Jiné Některé části byli napínavější, ale nejvíc bylo takových mezi. Aaron se mi jako postava líbil. Líbilo se mi, že nechtěl skoro celou knížku přiznat a ,,pustit" jeho andělskou část na povrch. Jeho pes Gabriel se mi taky moc líbil. Někdy jsem se i musela zasmát, nad tím, co řekl. Camael mi přišel zvláštní, abych řekla pravdu, vůbec nedokážu určit jeho povahu. Ne teda do slova, ale je to zvláštní...
Bylo mi tu líto některých postav, ale všechno nemůže dopadnout dobře.
Další díly si asi přečtu jen když nebudu mít, co číst, protože to mám půjčené od kamarádky.

Obálka se mi celkem líbí. Není to nějaký zázrak, ale je pěkná.

Obálka:
Příběh:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama