Zbožňuju New York

26. července 2014 v 7:00 | Spencer
Autor: Lindsey Kelk
Název: Zbožňuju New York
Nakladatelství: BB Art
Rok vydání: 2013
Počet stran: 272
Žánr: Literatura světová - Romány pro ženy
Série:I heart
Díl: První


Anotace:

Když na svatbě své nejlepší přítelkyně přistihne Angela Clarková svého dlouholetého partnera in flagranti, udělá to, co by v její situaci provedla každá soudná žena: sebere se a odjede… ovšem nejen ze svatební hostiny, ale i z Anglie, neboť usoudí, že nejlepším místem pro zhrzené mladé ženy je New York. Z letadla vystoupí jen s cestovním pasem a kreditní kartou a ubytuje se v prvním hotelu na Manhattanu, kam ji odveze taxikář. Vzápětí se jí ujme recepční Jenny; ta Angele pomůže s nákupem oblečení a uvede ji do života velkoměsta, které nikdy nespí - a Angelu okamžitě okouzlí.
Než se Angela stačí rozkoukat, pozná dva přitažlivé muže a v náhlé inspiraci začne svůj příběh i svá milostná dobrodružství líčit v blogu na internetu. Její barvitý styl zaujme redaktorku věhlasného časopisu, která Angele nabídne práci.
Během několika týdnů nachází Angela v New Yorku to, co v Londýně marně hledala řadu let - lásku a vysněné povolání. Než se však stane New York jejím druhým domovem, musí vyřešit nejednu nepříjemnou situaci, najít sama sebe a především si ujasnit, co od nového života očekává.

Moje hodnocení:

O téhle knížce jsem už delší dobu uvažovala. Nakonec jsem se rozhodla, že si ji přečtu a jsem ráda, že jsem to udělala.
Knížka se mi dokonce tak líbila, že jsem si ji koupila i v Angličtině.

Knížka začíná na svatbě Angeliny nejlepší kamarádky Lousi.
Angela tam přistihne svého snoubence Marka, jak jí podádí. Dokonce se z jeho vysvětlování dozví, že to dělá už delší dobu. Angela se naštve a bez rozmyslu nasedne do letadla, které letí do New Yorku. Když vystoupí z auta jen s kreditní kartou a pasem. Rozhodne se, že se ubytuje v hotelu. Najde si jeden z nejdražších hotelů. V hotelu se seznámí s recepční Jenny, která tam pracuje jako recepční. Hned si padnou do oka a stanou se z nich velké kamarádky.
Protože je Angela v New Yorku nová a nikdy v něm nebyla, doporučí ji Jenny nějaká místa a obchody kam by měla zajít.
Když se Angela rozhodne, že se zpátky do Londýna nevratí, začne si hledat práci. Najde si práci jako blogerka pro jeden známí časopis. Bydlení v hotelu ji začne stát hodně peněz, a tak ji Jenny nabýdne aby bydlela s ní.
Angela nakonec nabýdku příjme a zdá se, že je všechno dokonalé.
Pak se ale všechno změn,í protože Angela pozná dva dokonalé muže a musí se rozhodnout se kterým bude.
Každý z nich je jiný. Jeden je bohatý a je takovým tím mužem v obleku. Jenže ten druhý je jeho úravý opak. Alex je zpěvák a bydlí v Brooklinu.
A koho si Angela vybere? To se dozvíte až si knížku přečtete.

+ knihy

- Je to celé v New Yorku, takže se o New Yorku víc dozvíte.
- Na konci knížky je seznam obchodů, hotelů a míst které by ste měli navštívit v New Yorku.

- knihy

- První kapitola

Obálka:

Příběh:


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama