Rudá jako rubín

30. července 2014 v 14:38 | Laduka
Rudá jako rubínAutor: Kerstin Gier
Název: Rudá jako rubín
Nakladatelství: Cooboo
Rok vydání: 2012
Počet stran: 336
Žánr: Fantasy
Série: Láska nezná čas/ Drahokamy
Díl: 1

Anotace:

Žít v rodině, která je samé tajemství, není pro šestnáctiletou Gwendolyn zrovna snadné. Jednoho dne se s ní zatočí svět a ona se rázem ocitne ve známé ulici, jenže téměř sto let před svým narozením. Vzápětí pochopí, že tím největším rodinným tajemstvím je ona sama. Zbývá jí ale ještě pochopit, jaké nebezpečí člověku hrozí, když se zamiluje napříč časem.Moje hodnocení:

Gwendolyn je šestnáctiletá holka, která má v rodině gen, díky kterému cestují časem. U nich v rodině má mít gen její sestřenice Charlotte, ale proč se Gwendolyn objevila ve své ulici, ale v jiné době. Je hrozně vystrašená, ale neví, co to má znamenat. Její rodina má plno tajemství a Gwendolyn se na ně pokouší přijít. Objeví všechna tajemství a dozví se víc o cestování časem?

Tahle ta knížka se mi moc líbila. Těšila jsem se na ní a nezklamala. Jen anotace neříká tak úplně pravdu. Je v ní, že se
Gwendolyn zamiluje napříč časem. To není úplně pravda. Gwendolyn se zamiluje ve svém čase.
Gwendolyn mi byla sympatická a milá. Je jedna z mích oblíbených postav. Její kamarádka Leslie je taky skvělá. Skoro každý by si takovou kamarádku přál. Já tedy určitě. Gideona jsem si moc neoblíbila, ale ke konci knížky, jsem ho měla radši.
Plno lidí říká, že byla knížka spíš rozjezdová, ale mě se líbila i tak. Seděl mi styl psaní autorky a četl se mi skvěle a rychle. Tahle knížka je vážně skvělá a jako oddechovka na lehčí čtení se hodí. Byla to i moje první knížka o cestování časem a rozhodně ne poslední.
Tuhle knížku můžu jen doporučit, pokud máte takové lehčí oddechovky rádi.

Obálka se mi líbí, ale u ostatních dílu víc. Tahle je moc růžová. Jinak se mi líbí.

Obálka:
Příběh:
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama