Milla:Dárek

27. července 2014 v 10:01 | Laduka
Dárek
Autor: Pia Hagmarová
Název:Milla: Dárek
Nakladatelství: Albatros
Rok vydání: 2013
Počet stran:206
Žánr: Dívčí romány
Série: Milla
Díl:1

Anotace:

Camilla, které nikdo neřekne jinak než Milla, to nemá jednoduché.Bojí se přivést si domů kamarádky, aby náhodou neviděly otce opilého nebo matku v depresi. Možná by ale alespoň pochopily, proč se musí pořád starat o mladšího brášku Josífka, kterého má nade všechno ráda. Jejím největším snem je mít vlastního koně. Po škole jezdí pomáhat do stájí a sní o tom, že se jí to jednou splní. Ačkoli se to zdá nemožné. Nebo ne?


Moje hodnocení:

Milla je obyčejná holka, která si přeje vlastního koně. Její rodiče, ale na něj nemají peníze. Její otec je pořád opilí a
matka má deprese. Proto nechce domů přivést svojí nejlepší kamarádku. Stará se o svého mladšího bratra Josífka, kterého má moc ráda. Chodí pomáhat do stájí dvoum holkám. Dozví se někdy její kamarádka pravdu? Dostane Milla vlastního koně?

Asi si říkáte, že jsem na tyhle knížky stará. Uznávám, že jsem. Jenže od této autorky jsem si dřív kupovala sérii Klára a hrozně se mi líbilo, jak psala. Když jsem viděla tuhle knížku v albatrosu ve škole, tak jsem si jí koupila. Ne, že bych milovala koně, ale vážně se mi líbí styl autorky.

Tahle knížka se mi od autorky líbila asi nejvíce. Dokáže hezky popisovat okolí a co se děje. Milla mi byla sympatická a bylo mi jí docela líto. Musela se starat o brášku, i když to jí moc nevadilo. Jenže ty rodiče. To bych vážně nechtěla, i když to asi nikdo z vás. Její otec jí vlastně i ztrapňuje a to by mi vadilo hodně.

Nevím, co k tomu ještě napsat. Na to, že se o koně nezajímám, tak se mi ta knížka, prostě líbila.


Obálka:
Příběh:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama